+420 571 110 926 hdgeo@hdgeo.cz

Ostatní služby

Poradenství a právo

Poradíme Vám jak řešit níže vznesené problémy, starosti nebo je za Vás zcela vyřešíme. Vaše starosti na naši hlavu.

  • řešíte jak sepsat smlouvu pro vklad do katastru nemovitostí? Ať už kupní, darovací, směnnou apod. a nevíte jak na ni?
  • máte starosti či problémy se svými nemovitostmi a nevíte si rady?
  • máte pocit, že je v katastru nemovitosti chyba? Špatně zakreslen Váš pozemek, stavba či hranice?
  • chcete podat návrh, žádost či podnět na katrastrální úřad a nevíte jak?

Zajistíme, aby se Vám dostalo maximum informací k vyřešení Vašich problémů či starostí. Úkony kolem katastru nemovitostí, jsou naše parketa.

Prostředník Vašich nemovitostí

Nemůžete se dopátrat pravdy kolem Vašich nemovitosti? Je vaše vlastnictví poznamenáno neřešitelnou revoltou mezi Vámi a sousedy (blízká rodina, rodina, známí, neznámí) ? Je Váš soused apriori proti všemu co podnikáte k vyřešení stavu? Je Váš vzájemný vztah již tak poznamenán, že neni možné žádné konstruktivní jednání, řešení případné usmíření? Chcete se snažit vyřešit problémy minulých generací tak, ať je nemusí řešit Vaše generace budoucí?

Jsme připraveni Vám pomoci a zprostředkovat Vaši domluvu, vydefinovat základní problémy, nastínit možná řešení a pomoct je realizovat.

Zakázkový systém

Naše společnost Vám nabídne možnost komfortní správy Vašeho podnikání. Můžete si vybrat mezi:

  • řešením v cloudu, tedy online zakázkového systému jako webové služby
  • interní verzí v rámci vnitřní sítě
  • možností vývoje zakázkového systému na míru

Zakázkový systém je modulární a umožňuje evidenci a správu zakázek, objednatelů, zaměstnanců, vykonané práce, nákladů, … ., v systému můžete fakturovat a další. Systém má vazbu zakázek na vozový park a jízd prostřednictvím jednotky GPS ve vozidlech, Systém je neustále vyvíjen a je naši snahou, ať splňuje nejen požadavek přehledné evidence a manažerských dovedností pro rozhodovací procesy manařerůl a majitelů.

ePanorama

ePanorama je virtuální prohlídka, která Vás provede objektem zájmu tak, jako by jste byli na místě samém. Nechte se inspirovat na ePanorama a pořiďte si virtuální prohlídku. Virtuální prohlídka může být velkým pomocníkem při zajišťování Vašich kompetencí, např. při správě majetku, kontrola stavu před a po projektu (budovy, terénní úpravy), může sloužit jako výborná reklama Vašich nemovitostí.

ePanorama

Napište nám

E-mail

hdgeo@hdgeo.cz

Telefon

+420 571 110 926